SPECJALISTYCZNY ZAKŁAD
KSZTAŁTOWANIA ZIELENI

Galeria:

 

22 lat
doświadczenia

Firma

Firma KERRiA specjalizuje się w projektowaniu i realizacji terenów zieleni, kompensacji przyrodniczych oraz automatycznych systemów nawadniania. Zajmujemy się pielęgnacją terenów zieleni oraz zimowym utrzymaniem placów i dróg. Przygotowujemy kompleksowe opracowania obejmujące projekty koncepcyjne i techniczne z kompletną dokumentacją realizacyjną (m.in. operaty wodno-prawne, projekty budowlano-wykonawcze, kosztorysy inwestorskie itp.).

Działamy od 1996 roku. Wraz z rozwojem firmy w 2006 r. przekształciliśmy się w spółkę jawną. Wybrana przez nas forma organizacyjna spółki ma na celu utwierdzenie naszych klientów w przekonaniu, że cały czas jesteśmy firmą rzetelną i wiarygodną.

Kładziemy nacisk na specjalizacje, profesjonalizm, sumienność i odpowiedzialność za całokształt naszych prac. Nasza kadra to wysoko wykwalifikowani i doświadczeni ludzie otwarci na nowe wyzwania. Dbamy o ciągły rozwój naszego zespołu, co w połączeniu z nowoczesnym i systematycznie odnawianym parkiem maszynowym pozwala na realizacje usług na najwyższym poziomie. Zapraszamy do korzystania z naszych profesjonalnych usług i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, abyście Państwo zostali obsłużeni kompetentnie i sumiennie.

Z wyrazami szacunku
Jarosław Piórkowski

MySQL: 0.0018 s, 63 zapytań, PHP: 0.0424 s, łącznie: 0.0442 s, dokument z "cache".

Designed by SoftMatrix